Úvod / Mgr. Ivo Kotek, MBA

Mgr. Ivo Kotek, MBA

Lektor

Vzdělání

Absolvoval střední obchodní školu a následně vystudoval VŠ, obor sociální práce.

Je držitelem profesního titulu MBA executive se zaměřením na management firem. Později ještě doplnil své vzdělání na PCA institutu a je akreditovaným psychoterapeutem v přístupu zaměřeném na člověka (person centered approach). V rámci firemního vzdělávání absolvoval mnoho odborných kurzů v oblasti obchodu a managementu.

Praxe a zkušenosti

Konzultantské a lektorské činnosti, zejména v oblastech manažerských a obchodních kompetencí, se věnuje od roku 2007.
Zaměřuje se na transformaci návyků a posilování kompetencí v oblasti řízení výkonu jednotlivců a týmů, komunikace ve všech sociálních aspektech, vyjednávání, leadershipu, řízení změn v týmech i firemních strukturách, dále tréninkům KAM a akvizičních obchodníků. Vede sebezkušenostní skupiny, facilituje týmy a má vlastní psychoterapeutickou praxi. Pravidelně pořádá sebezkušenostní workshopy v Nepálu.

V předchozích letech působil (současně s lektorskou činností do roku 2016) na různých obchodních a manažerských pozicích v nadnárodních společnostech, jakými jsou např. NetApp L. T. D., Fujitsu, Siemens, Telefónica O2 Czech Republic nebo Penta.

Jako lektor se věnoval vzdělávacím projektům například ve společnosti IBM, Raiffeisen stavební spořitelna, UniCredit Bank, Continental, Tchibo, Fiamm automotive a dalších.

Co mě baví...